ela kraszewska fashion designer
    Nazywam się Ela Kraszewska jestem właścicielką firmy "Art Maison Studio"
   

Art Maison Studio powstało w 1993 roku w Gdyni. Początkowo firma było pracownią projektowania wnętrz, następnie w 1996 roku została przekształcona w studio projektowania mody dzianinowej - ELKRADE.

Od tego czasu firma nieustannie się rozwija. Początkowo odbiorcami ubiorów byli tylko polscy klienci, obecnie rzeczy znajdują nabywców we Francji, Szwajcarii, Wlk. Brytanii i USA. Od 1999 roku firma należy do Polsko - Francuskiej Izby Handlowo - Przemysłowej.

Wybrane modele są prezentowane w prasie i kolorowych magazynach, takich jak Elle, Pani czy Cosmopolitan, oraz licznych pokazach.

Pracownia projektowa ELKRADE zadawala najbardziej wymagających klientów. Główna projektantka i właścicielka firmy Ela Kraszewska tworzy często jednostkowe egzemplarze ubiorów na specjalne okazje. W gronie klientów są ludzie sztuki, telewizji, radia, sportu i biznesu.


Zaufanie jakim zostaje obdarzona projektantka odwzajemnione jest w postaci wyjątkowego stroju, który powstaje w oparciu o wiedzę plastyczną, antropometryczną i psychologiczną twórcy. Z taką samą dbałością i starannością powstają kolekcje składające się z większej ilości sztuk.

Cały zespół ludzi współpracujących ze studiem projektowania mody dzianinowej ELKRADE zgodnie dąży do pełnej realizacji hasła projektantki - piękno i harmonia, które idealnie odzwierciedla jej cel.


* * *

KONTAKT:

tel.kom. 0 602 641 665


e-mail:info@elkrade.eu


     


Ela Kraszewska jest właścicielką i projektantką pracowni ELKRADE. Po studiach na Wydziale Architektury i Wzornictwa Przemysłowego gdańskiej PWSSP zajęła się projektowaniem wnętrz. Od 1996 roku prowadzi autorską pracownię projektowania ubiorów dzianinowych. Rzeczy wykonywane są często wyłącznie ręcznie, chociaż wykorzystywana jest też technika mieszana maszynowo - ręczna.

Materiały to szlachetne wełny, mohairy i wiskozy, często farbowane na specjalne życzenie projektantki.

Równolegle z produkcja większych ilości sztuk, powstają jednostkowe egzemplarze dla indywidualnego odbiorcy. Każda rzecz opatrzona jest metką z imieniem i nazwiskiem projektantki.